Cornell Dubilier Electronics (CDE) FCA1206C334M-H2 Εικόνα Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
FCA1206C334M-H2
Κατάσταση RoHs : Συμβατό με ROHS3
Κατασκευαστής / Μάρκα : Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Κατάσταση αποθεμάτων : 5741 pcs Stock
Περιγραφή : CAP FILM 0.33UF 20% 16VDC 1206
Πλοίο από : Χονγκ Κονγκ
Φύλλα δεδομένων : FCA1206C334M-H2(1).pdfFCA1206C334M-H2(2).pdf
Τρόπος αποστολής : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Αίτημα παράθεσης
Ποσότητα
Όνομα Εταιρίας:
όνομα επαφής:
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:
Τηλέφωνο:
Μήνυμα:
Τύπος εταιρείας:
  • Επαληθεύω:
Αρ. FCA1206C334M-H2
Κατασκευαστής CDE (Cornell Dubilier Electronics)
Διαθέσιμη ποσότητα 5741 pcs
Τάση Αξιολόγηση - DC 16V
Τάση Αξιολόγηση - AC 12V
Ανοχή ±20%
Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά FCA
Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Πακέτο Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
μόλυβδος Απόσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047' (1.20mm)
Χαρακτηριστικά Low ESR
διηλεκτρικό υλικό Acrylic, Metallized
χωρητικότητα 0.33 µF