XPL536070.656000I
Κατάσταση RoHs : Συμβατό με ROHS3
Κατασκευαστής / Μάρκα : Renesas Electronics America Inc
Κατάσταση αποθεμάτων : Σε απόθεμα
Περιγραφή : CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 1.27MM P
Πλοίο από : Χονγκ Κονγκ
Φύλλα δεδομένων : XPL536070.656000I.pdf
Τρόπος αποστολής : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Αίτημα παράθεσης
Ποσότητα
Όνομα Εταιρίας:
όνομα επαφής:
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:
Τηλέφωνο:
Μήνυμα:
Τύπος εταιρείας:
  • Επαληθεύω:
Αρ. XPL536070.656000I
Κατασκευαστής Renesas Electronics Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα Σε απόθεμα
Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά XP
Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead
Πακέτο Tape & Reel (TR)
Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 70.656 MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 67mA