FW-20-04-F-D-280-190
Κατάσταση RoHs : Συμβατό με ROHS3
Κατασκευαστής / Μάρκα : Samtec Inc.
Κατάσταση αποθεμάτων : Σε απόθεμα
Περιγραφή : CONN HDR 40POS 0.05 STACK T/H
Πλοίο από : Χονγκ Κονγκ
Φύλλα δεδομένων : FW-20-04-F-D-280-190(1).pdfFW-20-04-F-D-280-190(2).pdfFW-20-04-F-D-280-190(3).pdf
Τρόπος αποστολής : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Αίτημα παράθεσης
Ποσότητα
Όνομα Εταιρίας:
όνομα επαφής:
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:
Τηλέφωνο:
Μήνυμα:
Τύπος εταιρείας:
  • Επαληθεύω:
Αρ. FW-20-04-F-D-280-190
Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα Σε απόθεμα
Λήξη Solder
Σειρά Flex Stack, FW
σειρά Απόσταση 0.050" (1.27mm)
Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Πακέτο Bulk
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 40
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Μήκος - Ουρά 0.090" (2.286mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.280" (7.112mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.190" (4.826mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.560" (14.224mm)