HW-06-20-T-S-292-SM
Κατάσταση RoHs : Συμβατό με ROHS3
Κατασκευαστής / Μάρκα : Samtec Inc.
Κατάσταση αποθεμάτων : Σε απόθεμα
Περιγραφή : CONN HDR 6POS 0.1 STACK SMD TIN
Πλοίο από : Χονγκ Κονγκ
Φύλλα δεδομένων : HW-06-20-T-S-292-SM(1).pdfHW-06-20-T-S-292-SM(2).pdfHW-06-20-T-S-292-SM(3).pdf
Τρόπος αποστολής : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Αίτημα παράθεσης
Ποσότητα
Όνομα Εταιρίας:
όνομα επαφής:
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:
Τηλέφωνο:
Μήνυμα:
Τύπος εταιρείας:
  • Επαληθεύω:
Αρ. HW-06-20-T-S-292-SM
Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα Σε απόθεμα
Λήξη Solder
Σειρά Flex Stack, HW
σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Πακέτο Bulk
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 6
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Μήκος - Ουρά -
Μήκος - Ύψος Stack 0.292" (7.417mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.773" (19.634mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 1.065" (27.051mm)