HW-10-08-S-D-400-100
Κατάσταση RoHs : Συμβατό με ROHS3
Κατασκευαστής / Μάρκα : Samtec Inc.
Κατάσταση αποθεμάτων : Σε απόθεμα
Περιγραφή : CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
Πλοίο από : Χονγκ Κονγκ
Φύλλα δεδομένων : HW-10-08-S-D-400-100(1).pdfHW-10-08-S-D-400-100(2).pdfHW-10-08-S-D-400-100(3).pdf
Τρόπος αποστολής : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Αίτημα παράθεσης
Ποσότητα
Όνομα Εταιρίας:
όνομα επαφής:
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:
Τηλέφωνο:
Μήνυμα:
Τύπος εταιρείας:
  • Επαληθεύω:
Αρ. HW-10-08-S-D-400-100
Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα Σε απόθεμα
Λήξη Solder
Σειρά Flex Stack, HW
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Πακέτο Bulk
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Μήκος - Ουρά 0.100" (2.540mm)
Μήκος - Ύψος Stack 0.400" (10.160mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.030" (0.762mm)
Μήκος - Συνολική ακίδα 0.530" (13.462mm)